دوره آموزش براشینگ مو

آموزش براشینگ مو


دوره آموزش براشینگ مو در آموزشگاه دوبانو بصورت حرفه ای آموزش داده میشود. ما در این دوره از جدیدترین تکنیک های آموزشی استفاده میکنیم تا مباحث را بصورت عملی و کاملا کاربردی به هنرجویان آموزش دهیم

داشتن موهایی آراسته و زیبا، یکی از فاکتورهای اصلی برای زیبایی است، به همین دلیل بسیاری از افراد متقاضی شرکت در کلاس آموزش آرایشگری مربوط به این حوزه هستند. 

براشینگ مو، از شیوه‌های محبوب برای آراسته کردن موها به شمار می‌آیند و افرادی که به شینیون علاقه ندارند، از این شیوه‌ها برای زیبایی موهای خود استفاده می‌کنند. در این شیوه، موها به حجم و حالت مناسبی می‌رسند که برای چهره فرد مناسب است. در حقیقت اولین آموزشی که به هنرجو داده می‌شود، توانایی انتخاب مدل مناسب براشینگ برای مشتری خواهد بود.

مدت آموزش دوره براشینگ دوبانو

تمامی دوره های آموزشگاه دوبانو بصورت حرفه ای و از 15 جلسه به بالا برگزار شده و بعد از اتمام دوره نیز داری پشتیبانی دائمی میباشد.

هزینه دوره آموزشی براشینگ مو دوبانو
همانطور گه گفته شد در آموزشگاه دوبانو کلاس های براشینگ مو به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود که متناسب با نوع کلاس هزینه ها نیز متفاوت می باشد. برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

ارائه مدرک فنی حرفه ای براشینگ مو در آموزشگاه دوبانو
در دوره های آموزشی براشینگ مو، مربیان آموزشگاه دوبانو، هنرجویان را بصورت کاملا حرفه ای برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای آماده خواهند کرد و هنرجویان پس از اتمام دوره آمادگی لازم برای شرکت کردن در آزمون و اخذ مدرک را خواهند داشت.

مراحل آموزش براشینگ

در طی آموزش براشینگ، هنرجو یاد می‌گیرد که چگونه از وسایلی چون سشوار و برس استفاده کند تا موها حالت بگیرند. دقت داشته باشید که شرکت در دوره آموزش براشینگ و میزامپلی، برای همه افرادی که در زمینه آرایش و پیرایش فعالیت دارند، لازم است. برای مثال یک کوپ کار، باید پس از انجام کوتاهی، یک براشینگ درست انجام دهد تا کیفیت کوتاهی به‌خوبی نشان داده شود. حتی شینیون کار نیز برای آنکه دوام شینیون بالا برود، باید براشینگ باکیفیتی انجام دهد.

عکس های فعالیت کلاسی براشینگ مو
عکس های فعالیت کلاسی براشینگ مو
عکس های فعالیت کلاسی براشینگ مو
عکس های فعالیت کلاسی براشینگ مو

دوبانو در شبکه های اجتماعی


واتساپ  twitter  instagram  google plus  facebook