دوره آموزشی اکستنشن مو

دوره آموزش اکستنشن مو


مدتهاست اکستنشن مو جزو موارد زیبایی بانوان قرار گرفته است و انجام آن دلایل مختلفی دارد. عده ای برای زیبایی و بلند تر شدن موهای خود اقدام به اکستنشن مو میکنند و عده ای بعلت رشد ک موهای خود دست به عمل اکستنشن مو میزنند. ما در آموزشگاه دوبانو این دروه را بصورت حرفه ای به هنرجویان آموزش خواهیم داد.

مدت آموزش دوره اکستنشن مو دوبانو


تمامی دوره های آموزشگاه دوبانو بصورت حرفه ای و از 15 جلسه به بالا برگزار شده و بعد از اتمام دوره نیز داری پشتیبانی دائمی میباشد.

هزینه دوره آموزشی اکستنشن مو دوبانو
همانطور گه گفته شد در آموزشگاه دوبانو کلاس های اکستنشن مو به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود که متناسب با نوع کلاس هزینه ها نیز متفاوت می باشد. برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

ارائه مدرک فنی حرفه ای اکستنشن مو در آموزشگاه دوبانو
در دوره های آموزشی اکستنشن مو، مربیان آموزشگاه دوبانو، هنرجویان را بصورت کاملا حرفه ای برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای آماده خواهند کرد و هنرجویان پس از اتمام دوره آمادگی لازم برای شرکت کردن در آزمون و اخذ مدرک را خواهند داشت.

مراحل آموزش

مراحل آموزش دوره اکستنشن مو

در دوره آموزش اکستنشن مو دوبانو ابتدا فرد با انواع موهای مورد استفاده در اکستنشن آشنا می‌شود و سپس مربی به هنرجو در رابطه با هر یک از مدل‌های مو توضیحاتی می‌دهد تا فرد با مزایای هرکدام آشنا شود. همچنین هنرجو در این دوره با روش‌های رایج انجام اکستنشن مو که شامل شیوه‌هایی چون استفاده از چسب کراتین، رینگ، دوخت مو، اتصال حرارتی و روش لاینی می‌شود نیز آشنا خواهد شد.

0
+

بیش از 25سال

سابقه فعالیت

دوبانو در شبکه های اجتماعی


واتساپ  twitter  instagram  google plus  facebook