دوره آموزش کراتینه مو

دوره آموزش کراتینه مو

دوره آموزش کراتینه مو و صافی مودوبانو در سطح مبتدی تا حرفه ای برگزار میشود.

داشتن موهای نرم، صاف و براق آرزوی همه افرادی است که موهای مجعدی دارند و با هیچ روشی نمی توانند گره مو هایشان را باز کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد باشید، بدون شک با مشکلاتی که افراد مو فرفری با آن مواجه هستند آشنا خواهید بود. 

اگر چند سال قبل به شما می گفتند که بدون هیچ دردسری می توانید موهای صاف و ابریشمی داشته باشید بدون شک باور نمی کردید. در حال حاضر به کمک تکنیک ها و مواد منحصر به فردی که ابداع شده است افراد می توانند موهای سالم تر و براق تری داشته باشند و از شر موهای مجعدشان خلاص شوند. 

در میان دوره های آموزشی مختلفی که برای آرایشگری وجود دارد، دوره آموزش کراتینه مو که آن را دوره صاف کردن مو نیز می شناسند از محبوبیت بالایی برخوردار است. این دوره ها برای افرادی که به دنبال افزایش درآمد خود هستند و از دیدن خوشحالی و رضایت مشتریان شاد می شوند دوره های بی نظیری خواهند بود.  

مدت آموزش دوره کراتینه مو دوبانو

تمامی دوره های آموزشگاه دوبانو بصورت حرفه ای و از 15 جلسه به بالا برگزار شده و بعد از اتمام دوره نیز داری پشتیبانی دائمی میباشد.

هزینه دوره آموزشی کراتینه مو دوبانو
همانطور گه گفته شد در آموزشگاه دوبانو کلاس های کراتینه مو به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود که متناسب با نوع کلاس هزینه ها نیز متفاوت می باشد. برای استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

ارائه مدرک فنی حرفه ای آرایشگری زنانه در آموزشگاه دوبانو
در دوره های آموزشی کراتینه مو، مربیان آموزشگاه دوبانو، هنرجویان را بصورت کاملا حرفه ای برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای آماده خواهند کرد و هنرجویان پس از اتمام دوره آمادگی لازم برای شرکت کردن در آزمون و اخذ مدرک را خواهند داشت.

دوبانو در شبکه های اجتماعی


واتساپ  twitter  instagram  google plus  facebook